iritatie pielea capului penisului

06-01-2014
andrei_severin
Nu este medic/terapeut
andrei_severin
Am de ceva timp o iritatie sa zic asa pe pielea penisului si pe cap apar niste bubite rosii, iar pielea in afara de asta mereu cand ma spal am ca o coaje pe ea si mai si crapa si mi se fac niste rani de ma ustura pana in creieri am tot fost la doctor si mi-a trecut...cum trece ceva timp si ma culc cu prietena dupa o zi doua apar iarasi nu stiu ce sa mai fac sunt putin disperat sa zic asa!!! nu am avut nici o boala scurgere in viata mea..
5 comentarii
0
06-01-2014, ora 19:55
adirafa
Nu este medic/terapeut
adirafa
Andrei

salut.am citit comentariul tau si vreau sa te intreb cateva chestii...si anume:ai mai avut alte iubite inainte de actuala iubita?daca sa ti s-a intamplat aceleasi chestii?si ultima intrebare este chiar un raspuns dca vrei...nu crezi ca dupa ce faci sex cu iubita ta, iti ies acele bubite?adica din cate vad eu, penisul tau reactioneaza la ceva anume(bacterii vaginale) si nu prea ii convine.eu zic ca de la ea vine problema si ar trebui sa mearga si ea la un medic sa vada daca e ceva in neregula.numai bine iti doresc!!!
0
06-01-2014, ora 21:35
Marian11
Nu este medic/terapeut
Marian11
Ti se usuca capul? Ar fi o eventuala candida ! Este clar asa cum spune adirafa o problema ce vine din partea ei ! Incearca sa folosesti o crema numita "Nidoflor", este cam 8 lei in farmacie ! Ii curge un lichid alb in timp ce faceti sex?
0
06-01-2014, ora 21:44
andrei_severin
Nu este medic/terapeut
andrei_severin
Am mai avut iubite dar cu ea sunt de 2 ani si la o anumita perioada apar problemele..
0
06-01-2014, ora 22:58
andrei_severin
Nu este medic/terapeut
andrei_severin
nu ii curge nimik nici un fel de lichid sincer nu stiu de la ce e problema..
0
18-07-2014, ora 21:30
masty
Nu este medic/terapeut
masty
Ai depistat pana la urma ce a fost..sunt in aceias oala ca tine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  • Bubițe pe penis - cauze, diagnostic, tratament
  •