jenare (disconfort) la atingerea glandului

07-04-2016
AlexXd18
Nu este medic/terapeut
AlexXd18
Buna ziua, va rog sa ma lamuriti si pe mine daca poate sa raspunda un doctor sau o persoana care stie despre ce este vorba sau care a trecut prin asa ceva ar fii ok daca nu orice raspuns poate fi de folos.
Lamuritima si pe mine : Daca ating glandul cu mana sau de boxeri etc sau de orice altceva simt un disconfort am incercat sa imi incep viata sexuala dar totu a fost bine pana cand am vrut sa imi penetrez partenera cand am atins glandu de vagin am simtit acel disconfort... Si mi se irita foarte repede glandu daca sta decalotat.. Vreau sa mentionez ca ma masturbez foarte des
Dar nu cred ca masturbarea are vreo legatura cu disconfortu glandului...
Am fost la dermatolog.. Si a zis ca este bine dar nu cred..., cred ca am si o scurgere.. Dar nu sunt sigur
Va rog ziceti-mi cum sa rezolv aceasta problema... Nu mai stiu ce sa fac... Este din cauza ca am sensibilitatea crescuta si daca este din cauza asta ziceti-mi ce trebuie sa fac sau din cauza ca sunt inca virgin sau care ar putea fi cauzs problemei mele? Si ce trebuie sa fac? Va multumesc
1 comentarii
0
28-12-2017, ora 15:08
Utilizator_194048
Nu este medic/terapeut
Utilizator_194048
Nu te îngrijora. De vreme ce ești încă virgin sunt șanse reduse sa fie vreo boală. Scurgerile alea sunt ceva normal, datorate excitației. Un pic de răbdare din partea iubitei tale va rezolva situația.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.