Karissa si menstruatie foarte putina

12-05-2011
girll
Nu este medic/terapeut
girll
am inceput sa iau ac-uri karissa de p data de 5 (adica in prima zi de mentruatie).normal ma tinea 5-6 zile.deci cam p 10-11 am terminat.insa de atunci am o sangerare (nu abundenta ci cateva picaturi).este nromal?..cat ar trebui sa dureze?
(mentionez ca nu am avut alte reactii adverse de la pilule pana acum)
va rog sa-mi dati un ras!!!
multumesc!!!
5 comentarii
0
12-05-2011, ora 13:39
girll
Nu este medic/terapeut
girll
nu-mi ras nimeni?:-SSS
0
12-05-2011, ora 18:41
girll
Nu este medic/terapeut
girll
va rogggg..dati-mi un ras...o parere cv:-s
0
19-05-2011, ora 01:26
yzk
Nu este medic/terapeut
yzk
buna! si eu tot karissa folosesc si mai mereu dupa ce mi se termina menstruatia cateva zile dupa aceea imi mai currge cate o picatura dupa care se opreste. Presupun ca acelasi lucru se intampla si la tine, cred ca este un efect al pastilelor. Daca se prelungeste foarte mult insa, mai mult de 3-4 zile cred ca e bine sa mergi la medic.
0
20-05-2011, ora 17:24
Rodichette
Nu este medic/terapeut
Rodichette
Buna,
Pe data de 5 mai am avut parte de o intrerupere de sarcina si din prima zi mi-au fost recomandata anticonceptionalele Logest. Le-am luat in fiecare zi de atunci in jurul aceleiasi ore. Pe 18 mai am avut un raport sexual neprotejat si a finalizat in mine. Exista vreun risc? Pot ramane iarasi insarcinata? Va rog frumos sa imi raspundeti!!
0
24-05-2011, ora 14:27
Rodichette
Nu este medic/terapeut
Rodichette
Imi poate da si mie cineva un raspuns? Va rog! Cineva care a trecut printr-o faza asemanatoare..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul