la cateva zile dupa terminarea menstruatiei am luat postinor pt ca am fost nesigura

17-04-2007
lary_lyly
Nu este medic/terapeut
lary_lyly
am o nelamurire si astept raspuns urgent daca se poate, in legatura cu postinor, , in la cateva zile dupa terminarea menstruatiei am luat postinor pt ca am fost nesigura..problema e ca dupa 4 zile dupa ce am luat postinor mia venit iar menstruatia care ma tinut inca 4 zile...e clar ca nu e bine sa-ti vina de 2 ori pe luna menstruatia la o saptamana de menstruatia normala.am mai luat postinor in urma cu cateva luni dar mia venit menstruatia normal urmatoarea luna nu ca acum.ajutati-ma va rog.nu stiu de ce sa intamplat asa..oare luna urmatoare imi va veni normal??se poate sa fi fost insarcinata si de aia sa-mi fi venit dupa ce am luat postinor???multumesc
2 comentarii
0
17-04-2007, ora 00:00
lary_lyly
Nu este medic/terapeut
lary_lyly
sper sa primesc un raspuns la ce am scris mai sus.astept vreau sa fiu lamurita.
0
19-04-2007, ora 00:00
nicoleta c
Nu este medic/terapeut
nicoleta c
parerea mea este sa faci tot posibilul sa nu mai iei pastilele astea, daca nu, max de 2 ori an.acelasi lucru mi s a intamplat si mie in sensul ca mi au provocat o dereglare a menstruatiei.mergi la ginecolog.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Amenoreea - lipsa menstruației
  • Dismenoreea - durerea în timpul scurgerilor menstruale
  • Întârzierea ciclului menstrual
  • Menopauza
  • Menarha - prima menstruatie
  • Calmează durerile menstruale acasă
  • Menstruația peste sarcină
  •