LAMURITI-MA va rog.

27-06-2008
dukky
Nu este medic/terapeut
dukky
Dupa ciclul menstrual am avut contact sexual protejat.La aproximativ 2 zile dupa aceasta, mi-a curs vreo 3 zile un lichid crem deschis cu sange inghegat.In curs de 3 sap dupa acestea, am mai avut de 3 ori relatii sexuale tot protejate.Astazi trebuia sa imi vina ciclul, dar nu mi-a venit.Sanii mi s-au intarit si ma dor de vreo 3 zile, cum e la mine de obicei inainte de ciclul.Dar totusi de ce nu mi-a venit? Si ce a fost cu acel lichid? Va multumesc si va rog sa ma ajutati...
4 comentarii
0
28-06-2008, ora 00:00
diavoletto
Nu este medic/terapeut
diavoletto
pai pentru a fi mai sigura poti s iti cumperi un test de sarcina. si fii atenta : s-ar putea sa faci alergie la prezervative
0
29-06-2008, ora 00:00
dukky
Nu este medic/terapeut
dukky
Multumesc de raspuns.Dar ma tot gandesc.De ce as putea fi insarcinata???Tot timpul a fost protejat si nu s-a intamplat nimic ciudat cu prezervativul...sa se rupa sau chestii de genul. Si as mai avea o intrebare...de ce uneori ramane pe prezervativ sau pe degetul lui un lichid alb...mai spumos sa zic asa? Multumesc inca o data.astept raspuns
0
30-06-2008, ora 00:00
diavoletto
Nu este medic/terapeut
diavoletto
poate v-ati jucat putin inainte si nu se stie niciodata, dar e mai bine s fii sigura. cat despre lichidul alb s-ar putea sa fie ceva reactii chimice intre lichidul tau si prostia aia lipicioasa de pe prezervativ.daca nu iti e groaza poti incerca un consult ginecologic si acolo sa te lamureasca mai bine.
daca cumva iei si anticonceptionale acel lichid crem cu putin sange s-ar putea sa fie din cauza lor.
0
23-08-2008, ora 00:00
danelly_20_2006
Nu este medic/terapeut
danelly_20_2006
sanii pot sa fie tari si sa te doar si 4 -5 zile, depinde de fiecare..dar nu ai simtit nimik altceva prevestitor k iti va veni ciclul?...ceva simptome cu care esti obisnuita?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici