lauzie... miros neplacut al scurgerilor + stari de ameteala

25-05-2009
catalina123
Nu este medic/terapeut
catalina123
buna ziua !
va rog din suflet sa ma ajutati intr-o problema zic eu foarte serioasa
am nascut acum 3 saptamani
am acele scurgeri vaginale normale de care mi s-a tot povestit dar am o problema.aceste scurgeri nu au un miros tocmai placut si am si niste usoare stari de ameteala.nu inteleg de ce.imi poate spune si mie cineva ce se intampla ?
sunt ingrijorata.mi-e frica sa nu fi facut vreo infectie.
va multumesc !
3 comentarii
0
25-05-2009, ora 13:31
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Buna. Trebuie sa mergi sa te vada medicul k e posibil sa fi ramas ceva inauntru, vreo fasa sau vreun tampon de ala de care folosesc ei cand curata locul sau cand mergeai la pansament. Am mai vazut cazuri de acesta scurgere de care zici tu cu miros neplacut si intr-adevar le ramasese ceva acolo. Se face infectie. Ai nascut normal ?
Nu te alarma dar mergi imediat la control!
Ali
0
25-05-2009, ora 14:09
catalina123
Nu este medic/terapeut
catalina123
da am nascut normal
nu mergeam la pansat.nu mergeam decat la toaleta.cum ziceau ele acolo...adica la spalat
din ce mi s-a spus la externare era totul in regula
am avut o colega de camera ca ii uitase medicul un pansament acolo jos dar i l-a scos cand au spalat-o
mi-e nu mi-a zis nimic de asa ceva
si m-a vazut si doctorita cu care am nascut de cateva ori dupa
nu stiu ce sa zic
mi-am facut o programare la ginecolog.dar nu la medicul cu care am nascut pt ca nu raspunde la tel.cred ca e plecata din tara.
sper doar sa fie totul in regula ca nu mai suport.si asa sunt eu destul de depresiva in perioada asta.asta mi-ar mai lipsi.
chestia e ca nu ma doare nimic
da cine stie
0
25-05-2009, ora 15:21
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Pai nu trebuie neaparat sa te doara, poate o jena sau mirosul ala neplacut. Si, ai grija sa nu faci febra!
Linistete-te, toate care am nascut am trecut prin perioada asta depresiva, e normal!
te pup si multa sanatate!
Ali
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.