Menstruatie redusa cantitativ si disconfort in zona organelor genitale

12-08-2017
deea2891
Nu este medic/terapeut
deea2891
Buna ziua.
Luna trecuta menstruatia mea a venit la zi (dupa aplicatia de pe telefon) redusa cantitativ, tinand doar doua zile. Luna aceasta a intarziat. La a 5 zi de intarziere am facut si testul de sarcina-negativ.
Simtomele au aparut din prima zi de intarziere: scurgere alba branzoasa initial fara miros, continuand in a 4 a zi cu miros usor. Vaginul il simt mereu deranjant, parca prea umed, cu o usoara ardere ca sa zic asa(fara mancarime) mi ales inainte de a merge la baie. Urina are o tenta inchisa-portocalie(se vede ca nu este normala dpdv medical)
Mentionez ca in luna febr am avut un avort medicamentos. Ce poate fii? Programarea la medic o am tocmao peste 5 zile. Exista si testul acela 3in 1 Veneris. Este bun?
Multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK