lipsa placere

24-07-2008
alin-84
Nu este medic/terapeut
alin-84
buna ziua.eu am 24 de ani si sunt din simleu silvaniei jud salaj.va rog sa aveti un pic de rabdare si sa-mi cititi povestea mea.eu m-am nascut cu fimoza, si din cauza fricii am refuzat sa ma duc la dr sa ma operez cand eram mic.a trrecut timpul m-am facut mare si au inceput sa dau peste femei, cu care nu puteam sa ma culc deorece imi era rusine. vreau sa specific ca aveam o dorinta sexuala foarte foarte mare. mi se scula oricand la orice ora, deci eram foarte foarte excitat.ma masturbam aproape in fiecare zi de 2 ori. a sosit momentul in care am zis ca trebuie sa-mi incep si eu viata sexuala si m-am hotarat sa ma operez de fimoza, in 2005.operatie foarte simpla.dupa ce m-am operat a urmat o perioada de vindecare a penisului.in acest timp aveam erectii si eram excitat la maxim.prima data cand m-am masturbat(dupa operatie) cand am ejaculat am simtit o durere destul de mare ( ca si cum s-ar fi rupt ceva in penis) la fel si a doua oara.dupa aia am stat un pic si nu m-am mai masturbat. a trecut o vreme si a venit vremea sa-mi icep viata sexuala.m-am dezbracat fata mi-a luat penisul in gura dar eu nu am simtit absolut ninic( cea ce era de neconceput inainte de operatie, pt ca doar cand ma gandeam la asa ceva ma excitam). na si vreau sa va zic ca nu mai simt placere in timpul actului sexual asa imi simt penisul ca si degetul. si cu gandul la asta si daca nu simt placere nici penisul nu prea mai intra in erectie. ce sa fac?sunt disperat, imi strica treaba asta ot cheful. oare sa se gfi rupt ceva in penis?senzorii care produc placere?va rog frumos sa ma ajutati! ce sa fac, la ce doctor sa ma duc. dr care m-a operat el nu-mi poate da sfaturi. ma pot vindeca? va rog frumos sa ma ajutati
1 comentarii
0
24-07-2008, ora 00:00
ganea
Nu este medic/terapeut
ganea
Parerea mea este sa faci un tratament cu Henricum 3/zi timp de 6 luni, poate nu este nevoie de 6 luni sa fi ok.Daca ai intrebari scrie-mi -*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici