m-am lovit in zona genitala.. in timp de invatam sa merg cu bicicleta | Forumul Medical ROmedic

m-am lovit in zona genitala.. in timp de invatam sa merg cu bicicleta

03-09-2013
Cristescu Andreea
Nu este medic/terapeut
Cristescu Andreea
Buna ziua ! Am si eu nevoie de putin ajutor.. In timp ce invatam sa merg pe bicicleta, m-am lovit puternic in zona genitala. Eram prin clasa a 4a. Cand am ajuns acasa am observat o pata de sange pe lenjerie. La acea vreme nu am dat importanta, insa acum dupa multi ani acea intamplare ma ingrijoreaza. Credeti ca se poate sa se fi rupt himenul? am sa postez si o poza sa vedeti despre ce e vorba. Multumesc anticipat.
4 comentarii
0
03-09-2013, ora 14:47
rizbytzu
Nu este medic/terapeut
rizbytzu
Cred ca sunt sanse mici sa se fi rupt himenul, dar totul e posibil. Un raspuns corect este in masura sa ti-l ofere doar medicul ginecolog in urma unui consult, noi putem sa ne dam doar cu parerea. Virgina esti chiar si cu himenul rupt deoarece nu ai avut nici o tangenta cu penisul unui baiat.
0
03-09-2013, ora 14:49
Cristescu Andreea
Nu este medic/terapeut
Cristescu Andreea
Multumesc
0
03-09-2013, ora 18:19
loly85
Nu este medic/terapeut
loly85
si eu am patit la fel, nu mai stiu cati ani aveam, dar la fel o pata de sange, nu te speria sigur nu e nimic grav la mine au trecut ani buni de atunci am doua nasteri normale fara probleme
0
04-09-2013, ora 01:18
Cristescu Andreea
Nu este medic/terapeut
Cristescu Andreea
Loly85 imi poti spune te rog la primul contact sexual ai mai avut sangerare ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mersul pe bicicletă nu afectează funcÅ£iile sexuală ÅŸi urinară masculine
  • Biciclismul poate influenÈ›a performanÈ›ele sexuale masculine? Ce spun studiile
  • Excesele în timpul antrenamentelor ale cicliÈ™tilor rutieri pot afecta negativ starea lor de spirit È™i pot favoriza accidentările
  • PoziÈ›ionarea în faÈ›a grupului de bicicliÈ™ti nu înseamnă întotdeauna expunerea maximă la poluanÈ›ii nocivi emiÈ™i de vehiculele din trafic
  • Beneficiile ciclismului montan sunt mai presus de riscuri
  •