Ma doare in interiorul soldului drept

31-05-2009
moghy
Nu este medic/terapeut
moghy
Am o problema de mai mult timp prima data au aparut eruptii cosuri pe santul penisului apoi usturimi dupa urinare mai ales seara a aparut si o usturime perianala apoi usturime si la defecare, ustura vezica si o simt balonata si durerea o ia spre soldul drept care da o durere surda spre seara accentuata nu pot sa dorm seara am palpitatii urinari foarte dese uneori si cantitate mare.Am fost la urolog chirurg dermatolog numeroase tratamente si nimic singurul medicament care l-am luat si avut efect la usturimile care le am a fost sumetrolim ultimile dati cand am facut analize analiza secretie care am luat-o de pe exterior candida si tricomonas, urocultura sunt curat, spermocultura sunt curat, prostata fara probleme, mentionez ca in ultimul timp ma balonez foarte des si scot gaze mai mult pe gura ma simt rau mai ales daca mananc mancare multa pentru ca simt nevoia foarte acuta de foame, nevoia mare o fac normal 1 pe zi dimineata durerea de la sold trece daca dorm si stau cu fata in jos culcat.Nici nu mai stiu ce sa fac dati-mi sfaturi?!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.