Mă doare subcostal stânga când țin capul aplecat.

05-07-2018
Studiotest
Nu este medic/terapeut
Studiotest
Bună ziua! Am 19 ani, sex masculin, si de 4 ani am o durere in stânga sub coaste care duce spre centru si spate, dar numai când aplec capul spre dreapta mult. Nu îmi făcea probleme dar se pare ca acum se simte mult mai intens. Am făcut analize de sânge si mi-a ieșit decât anemie prin lipsă de fier și nisip la rinichi. Am făcut si ecografie la toate organele vara trecută și mi-a spus ca totul este normal, am făcut si la inimă si la plămâni, totul normal. Am avut niște probleme la un testicul, dreptul mai exact, la 14 ani, a fost suspect de cancer si a trebuit scos de atunci dupa un an am început sa simt această durere care pare sa nu se mai oprească. Dar nu se oprește aici, in iarnă anul acesta am ajuns la spital din cauza ca am făcut iară infecție urinară, mi-a dat tratament, l-am luat și mi-a trecut, am fost la control recent si mi-a zis ca am varicocel si trebuie operat, l-am operat si acum sunt bine, dar mă îngrijorează durerea acesta in stânga, m-am documentat pe net si am ajuns la concluzia că e de la splină, dar ecografia a ieșit bine. Dacă cineva se pricepe mai bine vă rog oferiți-mi un răspuns, ghidați-mă către ceva. Mulțumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.