ma termin numai o data!

31-08-2008
mihai_ro
Nu este medic/terapeut
mihai_ro
mi-am inceput viata sexuala la varsta de 17 ani si de atunci nu am mai facut-o niciodata pana la varta de 23 (pana m-am insurat) problema e ca in timpul actului sexual nu simt nici o placere doar cand ejaculez si daca ejaculez se scoala mai greu dar nu reusesc sa ma mai termin si a doaua oara pentru ca se culca si cu prezervativul ma termin mult mai greu chiar daca este un prezervativ foarte sensibil
4 comentarii
0
09-10-2008, ora 00:00
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Consulta un medic urolog sau sexolog!!!
0
23-10-2008, ora 18:09
Dr. Bociu Crina
Obstetrica-ginecologie, Londra
Dr. Bociu Crina
realaxează te, durează destul de mult până să te obişnuieşti, bucură te de soţia ta, simţiţi vă bine, masaje etc şi dacă nu ai vreo boală (ceea ce nu cred) o să vezi că cu timpul va fi totul în regulă
0
08-06-2010, ora 16:32
IoN N
Nu este medic/terapeut
IoN N
Buna ziua Sufar de o ejaculare precoce de 10 ani. Am fost la o clinica ON si m-am ales cu un gel si un energizant. Vreau sa practin eexercitii pentru intarirea muschilor PC. Cum se face relaxarea muschilor PC
0
13-06-2013, ora 10:14
parol1949
Nu este medic/terapeut
parol1949
Buna ziua Sufar de o ejaculare precoce de 10 ani. Am fost la o clinica ON si m-am ales cu un gel si un energizant. Vreau sa practin eexercitii pentru intarirea muschilor PC. Cum se face relaxarea muschilor PC
Pentru IoN N
Cu clinica ON nu rezolvi problema, te jefuiesc de bani(multi) si fara rezultate
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: