mai sunt virgina?

03-12-2014
ionelia99
Nu este medic/terapeut
ionelia99
Buna, aseara am iesit cu prietenul meu si am stat in masina, avem o saptamana impreuna, stiu e foarte putin timp dar in timpul asta m-am atasat foarte mult de el si pot spune ca tin la el intr-un fel. Ne-am dus pe bancheta din spate si am inceput sa ne sarutam, el si-a bagat mainile pe sub bulza si s-a jucat cu sanii mei, m-a dat drumul la pantaloni si si-a bagat degetul in vagin, ma durea putin dar ma simteam si bine ce e drept.. apoi a introdus degetul adaaanc apoi a bagat doua degete, ma durea si mai tare si i-am zis sa se opreasca, a oprit. Mi-a zis ca vrea sa ma faca cea mai fericita si ca vrea sa stie ca sunt doar a lui. In scurt timp mi-a dat blugii putin jos si s-a dezbracat si el, m-am panicat putin si i-am spus ca nu o pot face, a zis ca nu imi baga penisul, doar sa ma atinga putin, mi-a bagat putin penisul in vagin, nu adanc, vreo 2 cm, m-am pus peste el pentru a nu face vreo prostie si sa il bage pe tot..cand am ajuns acasa eram patata pe chiloti, menstruatia trebuie sa imi vina maine, poate din cauza asta am sangerat sau m-a dezvirginat? El mi-a zis de cand mi-a bagat degetul adanc ca nu mai sunt virgina si ca faptul e consumat, o pot face fara nici-o problema..nu stiu ce sa zic, ce sa cred si ce sa fac. El are 21 de ani si are experienta, iar eu 15, sunt mica, stiu..nu ma judecati pentru ceea ce am facut, vreau doar niste sfaturi..
8 comentarii
0
03-12-2014, ora 21:06
shadowshadow
Nu este medic/terapeut
shadowshadow
Nu mai esti. Tu te mai simti virgina dupa modul penibil in care a profitat de tine? Individul s-a spalat pe mana in vaginul tau, dupa ce a pus mana pe portiera, chei, volan, schimbator viteze si altele, a considerat ca e potrivit momentul sa introduca repejor 2 degete in intimitatea unei naive ca tine cu scopul ruperii himenului, cu speranta ca dupa o sa accepti sa-si descarce testiculele in stramtoarea vaginului, ca oricum nu mai ai ce pierde... Daca te consoleaza, nu esti singura naiva care isi bate joc de viata ei in felul acesta.
Cu banii care se cheltuie pentru un plin de benzina, se poate lua o camera de hotel pentru o noapte. Dar asta nu se face dupa doar o saptamana de relatie.
0
04-12-2014, ora 11:49
andora
Nu este medic/terapeut
andora
De ce esti rau??? Fata e un copil.Daca ai avea unul ai intelege.Draga mea, e dur raspunsul de mai sus dar e corect.Nu mai esti virgina.E pacat ca nu ai luat TU decizia aceasta.Totusi esti la varsta experimentarii.Din pacate si banuiesc ca acest lucru e si cazul tau, nu comunici suficient cu mama ta in special.Daca poti, te-as sfatui sa o faci.Chiar daca te cearta te iubeste cel mai mult in lumea asta.Cat despre relatia pe care crezi ca o ai din pacate asta se intampla.La 21 de ani e relativ barbat, tu nu esti inca femeie.Numai bine si daca ai nevoie sa vorbesti cu cineva scrie.
0
05-12-2014, ora 22:37
ionelia99
Nu este medic/terapeut
ionelia99
Andora, comunic foarte mult cu mama, chiar vorbim despre orice dar chestia asta chiar nu i-o pot spune, mi-a spus sa am grija cu baietii si ca cand voi face ceva sa ii spun dar chiar nu pot, mi se pare ceva jenant..
0
06-12-2014, ora 22:51
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
IONELIA daca poti comunica atat de bine cu mama ta te sfatuiesc sa comunici chiar cu riscul de a te certa foarte rau pt ca altfel asa cum ai gresit si prima oara vei mai gresi si alta data si sar putea ca atunci sa nu mai poti face nimic dupa.
SUNT CU TOTUL DE ACORD CU TOTI CEILALTI pt ca si tu si alte fete de varsta ta sau chiar mai mici fac aceasta greseala de a nu discuta cu parintii despre defloare de cum se face, cand, unde, in ce conditii, cum este cel mai sigur atat pt fata cat si pt baiat, cum se ingrijeste zona intima, care sunt bolile cu transmitere sexuala, care sunt metodele de contraceptie, acest act sexual pe care lai descris tu nu seamana cu un act sexual dar asta va fi amintirea ta pt tot restul vietii, si asta a fost posibil pt ca ai o relatie deschisa cu mama ta si nu a anticipat ca era timpul sa discute cu tine vina se imparte intre TINE, PRIETEN, MAMA SI TATA SI DACA AI FRATI SAU SORORI MAI MARI care nau stiut sa te atentioneze cu acest subiect.
SINGURELE FETE CARE O FAC ASA SUNT CELE CU ORA.
0
09-12-2014, ora 23:44
ionelia99
Nu este medic/terapeut
ionelia99
Nu mai sunt cu acel baiat, l-am lasat..uneori, la inceputul relatiei sunt cam proasta si nu vad unele lucruri, de exemplu acum nu am putut sa imi dau seama ca vroia doar sa ma foloseasca, dar nu a obtinut ce a vrut..va multumesc foarte mult pentru sfaturi :(
0
10-12-2014, ora 00:39
shadowshadow
Nu este medic/terapeut
shadowshadow
Nu trebuie sa te mai grabesti cand incepi o relatie, rabdare si respect trebuie sa fie de ambele parti altfel iubirea nu-si poate face "cuib". Chiar daca ai himenul rupt, din ce ai povestit, muschii vaginului nu au fost "deranjati" prea mult, este foarte probabil sa te doara la urmatorul contact sexual (normal). Incearca sa folosesti doar patul in urmatorii ani, nu bancheta sau alte "lucruri" incomode. Si nu uita de protectie si igiena, atat la tine cat si la partener. Sa ai grija de tine!
0
10-12-2014, ora 00:43
ionelia99
Nu este medic/terapeut
ionelia99
Multumesc frumos pentru sfat..si baiatul cu care am favut asta mi-a spus sa mergem la el acasa sau oriunde ca in masina e incomod sa stam dar eu i-am zis ca nu pentru ca ma temeam ca daca o sa fim intr-un pat se pot intampla multe..m-a durut si acum, o sa doara mai tare? :|
0
10-12-2014, ora 00:58
shadowshadow
Nu este medic/terapeut
shadowshadow
Este posibil sa te doara mai tare, cu sangerari sau fara.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici