Mana stanga amortita si dureri in piept

05-11-2015
Allina Diana
Nu este medic/terapeut
Allina Diana
Buna seara!! Vin si eu cu o problema pe care vad ca multa lume o are..Sunt o tanara de 28 de ani(mama a unei fetite de 6ani)Problemele s-au inmultit de cand am nascut in special seara cand ajung acasa imi amorteste foarte tare mana stanga si ma doare inteapa in jurul inimii, incerc sa nu ma speri dar uneori mie frica seara sa inchid ochii in ideea ca nu o sa mai trezesc...la inceput am zis ca ii din cauza stresului dar am si zile in care sunt foarte linistita si seara patesc la fel :( ce mi-ati putea recomanda? In trecut am luat Aspacardin.. Multumesc
3 comentarii
0
06-11-2015, ora 12:14
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Biomelatonina si Gemoderivat de tei argintiu 2-3 luni seara. O sa treaca. E pe fond nervos.
Cand se poate o canita de lapte caldut cu miere.
0
06-11-2015, ora 15:50
Dr. Petre Muresan
Medicina de familie, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
Buna ziua ! In situatia descrisa de dumneavoastra va recomand sa faceti un consult cardiologic intr-o clinica de specialitate si un consult neurologic.
In urma acestora se va depista ce se intampla si vi se va recomanda tratamentul corespunzator.
Cu stima si respect:
dr Petre Muresan
0
21-12-2015, ora 01:26
Dr. Petre Muresan
Medicina de familie, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
Eu raman la recomandarile pe care le-am facut.

dr Petre Muresan
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: