Mancarime in zona genitala

01-06-2007
mihaela86
Nu este medic/terapeut
mihaela86
sa va spun p scurt povestea..pana acum un an am fost virgina iar d atunci am avut un singur partener sexual.d cateva zile prietebul meu s plange d o mancarime in zona genitala...sunt singura cu care a facut sex neprotejat, fara prezervativ..kre ar putea fi expliktia, problema?eu nu am nici o simptoma, durere, nimic...
2 comentarii
0
14-04-2008, ora 00:00
Dr. Stela Tirneci
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti, sector 1
Dr. Stela Tirneci
Este indicat sa faceti atat dumneavoastra cat si partenerul un examen bacteriologic de secretie vaginala, respectiv uretrala.In functie de rezultat veti sti care este diagodticul si cum se poate trata.
Toate cele bune.
0
17-07-2013, ora 13:11
aurelian 24
Nu este medic/terapeut
aurelian 24
Buna ziua. Dl doctor am si eu o problema. am suferit de gonoree am urmat un tratament dupa care mam prezentat inapoi la medic.toate bune si frumoase pana cand mi sa spus k sunt sanatos tun si nu mai am nici o problema.relatii sexuale cu fosta partenera nu am mai avut sub niic o forma dar de 2 luni prezint niste mancarimi asemanatoare cu cele care le avean inainte sa iau tratamentul prescris de medic.ma puteti ajuta dumneavoastra cu un sfat professional deoarece imi este teama sa mai am alte relatii sexuale.imi puteti recomanda dumneavoastra un tratament pt indepartarea acestor mancarimi.Va multumesc anticipat.O zi buna!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.