Mancarimi, bubite ale scalpului

02-03-2013
Madys
Nu este medic/terapeut
Madys
Buna, am o problema de vreo cateva luni, mai exact de cand am venit in Spania, cu scalpul, mai exact a inceput sa-mi apara matreata, bube de coaja, mancarimi extrem de persistente care trec doar cand ma spal, dar revin foarte repede!snt in Spania si nu am acte, deci nu ma pot duce la doctor fara sa las o suma considerabila de bani..si nu cred ca e atata de grav, , e mai mult deranjant..am observat ca problema o am doar cand vin aici..o fi de la apa sau nu stiu..nu am avut niciodata probleme de genul..cred ca nici matreata nu am avut :))..a devenit mai deranjant pentru ca am inceput sa ma scarpin si acele bubite care le-am rupt s-au facut rani..sau cel putin asa cred...snt rosii acuma si au sangerat putin cel putin asa le-am vazut in poza care am facut-o ca sa vad mai exact ce se intampla..s-ar putea ca din acceasi cauza sa am si cosuri multe pe frunte..sau nu:P!Multumesc anticipat celor care isi vor face putin timp sa-mi scrie o idee :) Va multumesc si Sanatate multa, ca-i mai buna ca toate !;)
1 comentarii
0
07-03-2013, ora 16:52
Madys
Nu este medic/terapeut
Madys
nu ma ajuta nimeni ?:(
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sfaturi pentru cei ce doresc să se radă în cap
  •