mancarimi si usturimi in zona genitala insuportabile

20-01-2008
2mpak
Nu este medic/terapeut
2mpak
in urma cu cateva zile am am avut contact sexual iar de atunci simt usturimi si mancarimi in zona genitala insuportabile !!!!!!!ma spal si de 3 ori pe zi dar nu dispar.ce sa fac?
3 comentarii
1
20-01-2008, ora 00:00
dr_radacina
Nu este medic/terapeut
dr_radacina
cred ca te-ai molopsit cu o boala cu transmitere sexuala, mai bine te-ai prezenta la medic sau la farmacist, sa nu fie vreo gonaree.
0
21-01-2008, ora 00:00
2mpak
Nu este medic/terapeut
2mpak
am uitat sa specific ca am relatii sexuale cu acelasi partener de 5 luni dar nu mi s-a mai intamplat pana acum
1
10-05-2008, ora 00:00
Amalia23
Nu este medic/terapeut
Amalia23
nu trenuie sa fii disperata, nu cred ca poate fi vorba de gonoree ci cred ca este vorba de candioza(candia).am avut aceleashi probleme, sfatul meu este sa mergi la doctor atat tu cat shi partenerul tau, daca este candioza nu este deajuns daca te tratezi numai tu ci shi partenerul tau, la barbati uneori aceasta micoza apare cu efecte intarziate sau deloc dar asta nu inseamna ca nu poarta bacteria, candioza este o ciuperca care netratata la timp, ea dispare shi reapare, aceasta ciuperca o poti face din foarte multe motive, poate aparea de la antibiotice, sapunuri.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Potrivit unui nou studiu, cupele menstruale sunt o opțiune excelentă pentru gestionarea igienei menstruale
  •