Mancarimi usturimi si scurgeri.

25-06-2009
ManuG
Nu este medic/terapeut
ManuG
In urma cu o luna am avut ultimul contact sexual protejat cu prietenul meu. A doua zi au aparrut mancarimile usturimile scurgerile albe si o inflamatie insuportabila De la ce sa fie Tin sa mentionez ca nu am fost la un consult ginecologic. Mi-am cumparat FEMIGIN si am facut spalaturi am folosit si crema calmanta PIMAFUCIN intre timp inflamatia dispare dar timp de 2saptamani mancarimile usturimile si scurgerile persistau. In momentul de fata am scurgeri aproape incolore abundente si rar mai apare cate un discomfort mancarimi sau usturimi. As vrea sa va intreb cu ce pot scapa de aceste simptome si daca la urmatorul contact sexual vor reaparea aceste simptome Multumesc
2 comentarii
0
25-06-2009, ora 16:25
Amalia24
Nu este medic/terapeut
Amalia24
cel mai bine e sa mergi sa faci un consult la un medic ginecolog.
0
25-06-2009, ora 21:23
ManuG
Nu este medic/terapeut
ManuG
citind pe mai multe site-uri forumuri am aflat ca aceste scurgeri aproape transparente pe care le am in momentul in care se usuca pe lenjerie capata o nuanta galbuie sunt defapt secretii normale si isi modifica aspectele in timplul ciclului menstrual. dar am mai citit pe undeva ca aceste scurgeri provin in urma iritatiei alergiei la latex. dvs ce parere aveti va rog din suflet sa ma lamuriti multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.