Masturbarea si efectele ei!

03-05-2014
L005
Nu este medic/terapeut
L005
Salut! Povestea mea suna cam asa: am 18 ani si sunt virgina, dar ma masturbez de ceva timp, cativa ani buni, am descoperit treaba asta din greseala. Am uitat sa va zic ca eu am fost mai plinuta cand eram mai mica, iar increderea in mine e 0. Sa revenim totusi. Dupa ce am inceput sa fac treaba asta mai des, am observat ca labiile mari si-au schimbat culoarea si, nu stiu cum sa ma exprim sa intelegeti, si-au pierdut elasticitatea, sa zicem asa si da vorbesc de labiile mari, ceea ce mie mi se pare ciudat, iar acum pur si simplu nu pot sa am o relatie, refuz toti baietii, deoarece ma gandesc la momentul ala in care va trebui sa fac un pas inainte(ma gandesc la primul act sexual)...deci ideea e ca sunt dezguztata de mine. Chiar nu stiu ce sa fac in privinta asta, nu era de ajuns ca increderea mea era 0, a mai aparut si treaba cu labiile. Stiu ca suna stupid, dar pur si simplu nu stiu ce sa fac si cui sa ma adresez...
1 comentarii
0
01-01-2022, ora 20:01
PElizabeth
Nu este medic/terapeut
PElizabeth
Si eu am labiile foarte mari. Atarna in jos cam 6-8 cm, dar sa stii ca barbatilor cu care m am culcat(destul de multi), le a placut
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mituri despre masturbare
  •