nu mi-a venit menstruatia de vreo doua luni

01-07-2017
Mmadyi
Nu este medic/terapeut
Mmadyi
Buna ziua nu stiu daca postez corect aici dar am o problema...nu mia venit menstruatia de vreo doua luni...dar acum 3 zile daca pot zice mia venit...dar nu imi curge...adica cand ma duc la toaleta se vede sange dar pe absorbant..nimic...absolut nimic ...am baut ceai de patrunjel pentru a accelera venirea..dar nimic...nu stiu ce sa fac...
4 comentarii
0
03-07-2017, ora 14:54
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

ati verificat cu un test de sarcina daca nu sunteti insarcinata? Din pacate doar prin mediul virtual nu va putem spune de ce va intarzie menstruatia. Este recomandat sa consulttai un medic

O zi buna,
Echipa Medicala Marie Stopes
0
03-07-2017, ora 15:13
Mmadyi
Nu este medic/terapeut
Mmadyi
Da am facut un test de sarcina si a iesit negativ...tin sa mentionez ca am luat cateva pastile pentru o durere de masea...si ma gandesc sa nu ma fi dereglat din cauza lor...am luat nurofen capsule moi si amoxiplus
0
03-07-2017, ora 15:14
Mmadyi
Nu este medic/terapeut
Mmadyi
Problema este ca eu trebuie sa plec zilele acestea si nu stiu cum sa fac...ca nu am cum sa ajung la medicul meu deoarece este plecat.
0
04-07-2017, ora 09:55
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

fara sa ajungeti la medic nu se poate pune un diagnostic correct, incercati sa ajungeti la un medic ginecolog care poate evalua intarzierea respective

O zi buna,
Echipa Medicala Marie Stopes
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: