Menstruatie in prima luna de sarcina

07-08-2018
Marinaa90
Nu este medic/terapeut
Marinaa90
Buna! Pe data de 11 mai 2018 am pierdut o sarcina de 18 saptamani din cauza ruperii membranelor. am un ciclu menstrual regulat, de 28-29 de zile. Astfel, in luna iulie menstruatia mi-a venit pe data de 9. Ulterior, am avut contact sexual neprotejat, am avut stari de voma, ameteala, dureri de cap. Acum, in luna august, menstruatia mi-a venit pe data de 3, in prima zi cateva picaturi, a doua si a treia zi foarte abundent si a patra foarte putin. De obicei menstruatia dureaza undeva la 4-5 zile. Mi am facut un test de sange beta hcg pe data de 3 august, care a iesit negativ, valoarea de 1.2. As putea fi insarcinata si sa am menstruatie peste sarcina? Ma induc in eroare starile de voma, durerile de spate si cap, deci testul de sange a iesit negativ. A mai patit cineva asa? Multumesc frumos.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Poți avea ciclu menstrual în timpul sarcinii?
  •