menstruatie numai o zi si slab cantitativ

05-07-2009
raluca88
Nu este medic/terapeut
raluca88
buna ziua.eu iau marvelon 21 deja ma stiti..am mai postat un mesaj...si ce se intampla...am fost internata in spital si am facut multe antibiotice...cu o zi inainte sa incep tratamentul implicit sa ma internez datorita unei infectii din gat, am avut o intalnire cu iubitul meu si...s-a intamplat ce se putea intampla...oricum ideea e ca mi-a venit menstruatia cand inca luam pastile albe..m-a tinut o zi si am avut numai pete...si acum trebuia sa-mi vina normal sambata dar nu mi-a venit si parca ma dor sanii...puteam sa raman ???adik am luat pastile in continuare si in spital.dar le-am luat corect iar de facut am facut-o cu o ziu inainte sa iau tratament...am facut f multe antib si vitamine..poate fio o dereglare???ms mult si ast mesaj...
4 comentarii
0
05-07-2009, ora 16:14
dumi.maia
Nu este medic/terapeut
dumi.maia
da, pt ca antibioticele taie efectul anticonceptionalelor.FA-TI UN TEST BARZA SA FII MAI SIGURA, EU MI-AM FACUT CIND M-A INTIRZIAT 4 ZILE SI A FOST CORECT
0
22-12-2009, ora 18:31
ancuta ancuta
Nu este medic/terapeut
ancuta ancuta
spune-mi te rog despre ce medicament vb?este ceva pentru slabit?se vinde in farmaci?pentru ca as avea si eu nevoie de un asemenea medicament!!!
0
25-12-2009, ora 12:13
raluca88
Nu este medic/terapeut
raluca88
era vorba despre anticonceptionale, insa daca ai nevoie de un produs care sa te aJUTE SA SLABESTI CAUTA IN FARMAcii capsula de slabit de la arpfarm e cam 120 lei cutia..are 30 de capsule pe care trebuie sa le iei dimineata dupa micul dejun...in cam 1 saptamana reusesti sa slabesti cam 2 kg depinde de organism..eu am luat si in 3 sapt am slabit 8 kg.poooopik.aaa si nu trebuie sa bei cafea bauturi alcoolice sau energizante pe perioada tratamentului..de fumat poti fuma..succes:*
0
25-12-2009, ora 12:32
ancuta ancuta
Nu este medic/terapeut
ancuta ancuta
iti multumesc mult pentru informatie!!!pa pupici!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul