menstruatie scazuta

09-12-2008
Davi
Nu este medic/terapeut
Davi
Buna ziua am si eu o mare problema care ma tot streseaza de ceva vreme si vad ca acum din ce in ce mai rau, am facut un chiuretaj in iulie 2007, cu o saptamana de a mi veni ciclu a am avut o secretie bej-maroniu dar foarte putina dupa care ciclul meu a venit in limite normale, in februarie 2008 m am trezit ca scade in cantitate si in durata tinand 3 zile cu indulgenta, am fost la medic gine si am facut 2 ecografii una transvaginal si un a abdominal din care a reiesit ca totul este bine si sa nu ma sperii, in iulie am inceput o cura de ceai de coada soricelului timp de 2 luni (pt probleme renale)si am observat cu stupoare ca mi a revenit ciclul asa cum era inainte dar cum nu am mai baut ceai iar a inceput sa scada.Eu am mai tinut o cura de ceai si anul trecut prin noiembrie-ianuarie 2007 sa fie ceaiul de vina sau am o sinechie uterina care nu se vede la ecograf si cand consum lichide sa vina menstruatia asa cum trebuie.Sincer va spun sunt foarte stresata am fost si la endocrinolog si mi a spus sa stau linistita ca e ceaiul de vina.Va rog sa mi raspundeti numai am liniste deloc, imi doresc un bebe si macar daka e ceva sa depistez acum decat mai tarziu!Va multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.