mentinerea greutatii

31-05-2007
Tta
Nu este medic/terapeut
Tta
am 15 ani 47 de kg si 173 de cm.sunt fotomodel practic atletism de 3 ori pe sapt si kick boxing in week end.ce dieta imi recomandati pt mentinerea greutatii.de asemenea as vrea sa mai cresc in inaltime.
4 comentarii
0
31-05-2007, ora 00:00
alexmedic
Nu este medic/terapeut
alexmedic
Astept un telefon de la dvs sa discutam mai mult 0726.328.486
0
31-05-2007, ora 00:00
Greece woman
Nu este medic/terapeut
Greece woman
Si eu am aceeasi inaltime ca a ta si la 15-18ani eram considerata subtirica(nu ca acum as fi o grasa!)dar am avut 51-53kg si ma gandesc ca tu esti anorexica la 47! Eu stiu ca un fotomodel nu trebuie sa fie exagerat de slaba, asa cum li se cere manechinelor!Plus ca femeile ce atrag mult barbatii au forme(uita-te la Beyonce, Shakira cand a debutat blonda cu primele videoclipuri de a zapacit o gramada de barbati)!Daca nu te alimentezi suficient de bine esti predispusa la depresii, dai randament mai scazut la scoala, parul isi mai pierde din stralucire...!Faci ce vrei iar daca vrei sa-ti mentii greutatea regimul vegetarian e cel mai indicat si multa apa plata cu lamaie(taie pofta de mancare)!Adio mancaruri de fast-food, dulciuri...!De crescut nu poti sa iei ceva pastile, decat sportul te poate ajuta si speranta!Macar daca tot te infometezi si risti multe esti un fotomodel de succes?
0
31-05-2007, ora 00:00
Tta
Nu este medic/terapeut
Tta
Dar stati putzin cine a zis k ma infometez?din contra mananc ce vreau numai nu exagerez.nu mi prea fac probleme k ma ingras pt k fac mult sport.doar k nu mananc prajeli si mezeluri.nu am mentionat k sunt si manechin.sunt la inceput sper k o sa am succes
0
31-05-2007, ora 00:00
Greece woman
Nu este medic/terapeut
Greece woman
Si eu iti urez sa ai succes!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.