metro anexita

22-03-2015
Andreea Alexandra C
Nu este medic/terapeut
Andreea Alexandra C
De 1 an am dureri in abdomen care se extind pana in soldul drept. Am fost la un medic si m-a diagnosticat cu metroanexita si mi a dat tratament. M-am simtit bine o luna, dupa care au revenit durerile. A mers la alt medic care mi-a dat acelasi diagnostic, numai ca mi-a schimbat tratamentul cu cervugid, injectii refen, cipro quin. Am terminat tratamentul si medicul mi-a recomandata un ceai GINOSEPT cu care sa-mi fac spalaturi. Pot sa spun ca in urma spalaturilor am facut cistita. Tin sa spun ca al 2 lea medic m-a speriat spunandu-mi ca din cauza metro anexitei risc sa nu mai fac copii.Exista un tratament naturist pt metroanexita? Am impresia ca nu voi reusi sa ma vindec si imi fac griji. Au trecut 3 luni de la tratament si nu mai am dureri asa dese si puternice, decat rar. In cazul in care ar aparea o sarcina, ar putea fi afectata? Multumsc anticipat pt raspuns!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Răceala la ovare
  •