Mi-a venit ciclul mai devreme.

08-01-2013
Camy Camy
Nu este medic/terapeut
Camy Camy
Buna dimineata.
Am nevoie de ajutorul dumneavoastra. Mi-am inceput viaia sexuala in urma cu doua saptamani (la varsta de 24 de ani). Tin sa mentionez faptul ca m-am protejat (prezervativ). Ciclul trebuia sa imi vina pe data de 11 ianuarie (calculand cele 28 de zile), insa mi-a venit azi (mai devreme cu vreo 4 zile). Este grav ca mi-a venit mai devreme? Pot spune ca in ultima vreme am fost foarte stresata, suparata. La inceput am crezut ca sunt acele scurgeri pe care le-am avut la inceput (scurgeri care au avut loc de fiecare data pentru ca ma durea foarte tare si pur si simplu nu suportam, adica nu a intrat tare, doar cate putin. Sper sa fi fost destul de explicita si va rog din suflet sa ma ajutati cu un raspuns. Va multumesc!
2 comentarii
0
08-01-2013, ora 11:24
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
totu-i ok
nu-ti face griji
Un An Bun!
0
10-01-2013, ora 17:13
Camy Camy
Nu este medic/terapeut
Camy Camy
Va multumesc din suflet! M-am mai linistit un pic! imi faceam o mie de griji.auzind tot felul de pareri.(ganduri de genu..insarcinata...astea ma ingrozeau)..Doamne ajuta sa fie bine!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Amenoreea - lipsa menstruației
  • Dismenoreea - durerea în timpul scurgerilor menstruale
  • Întârzierea ciclului menstrual
  • Menopauza
  • Menarha - prima menstruatie
  • Calmează durerile menstruale acasă
  • Menstruația peste sarcină
  •