mi-au aparut ca niste negi, cu toate ca nu au aspectul unui neg, sunt mici si alungiti

27-01-2007
ioana1887
Nu este medic/terapeut
ioana1887
buna ziua,
de cateva zile am observat ca mi-au aparut in zona genitala, sub clitoris ca niste negi, cu toate ca nu au aspectul unui neg, sunt mici si alungiti, unii langa altii. nu prezint nici un discomfort, nu am mancarimi, usturaturi sau dureri, nu au o culoare diferita de cea a pielii. va rog sa-mi raspundeti cat mai repede. doresc sa consult un medic ginecolog dar sunt intr-o perioada mai delicata si pana saptamana viitoare nu o sa pot.

va multumesc anticipat,

ioana
3 comentarii
0
21-02-2007, ora 00:00
mythought
Nu este medic/terapeut
mythought
CRED CA DACA NU TE DERANJEAZA IN NICI UN FEL POTI ASTEPTA PANA AJUNGI LA UN MEDIC.SANATATE!
0
28-02-2007, ora 00:00
alina_23cv
Nu este medic/terapeut
alina_23cv
in orice caz cel mai bine e sa nu intri in panica si cat mai curand sa treci p la un medic ca sa t lamuresti(lasand rusinea deoparte). :)
0
25-10-2008, ora 23:34
zanica
Nu este medic/terapeut
zanica
BUNA ioana am avut acceeasi problema cu a ta...exact la fel un fel de negi lunguieti de culoarea pielii kre nu prezentau nici o mancarime..usturime etc...ai o boala cu transmitere sexuala...se numeste CONDILOMATOZA...trebuie sa mergi urgent la medicul ginecolog pentru ca poti face cancer de col uterin sau plus de asta negii se inmultesc..ca tratament iti recomand CONDYLINE... succes mult..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.