Miros insuportabil zona genitala

24-02-2017
AdrianL
Nu este medic/terapeut
AdrianL
Buna ziua!
Numele meu este Adrian :). Am si eu o problema... de aproximativ 4/5 ani simt un miros foarte neplacut la zona genitala... Ma jur ca ma spal ZILNIC nu exista zi sa nu fac macar un dus... si chiar si dupa 1/2 ore dupa spalare daca ma imbrac sa ies afara sau ma urc in masina simt mirosul chiar si prin pantaloni (orice fel de pantaloni). Va rog ajutati-ma sunt DISPERAT nu mai stiu ce sa fac si incotro sa o iau... este foarte neplacut chiar si prietenii ma intreba uneori cand am facut baie ultima data... La penis nu mi se vede capul adica am ca un fel de trompa de elefant nu am cum sa ajung acolo sa ma spal pentru ca oricat as trage de piele nu se "beleste" sa zic asa scuzati-mi expresia.
Orice fel de parere va fii apreciata!
O zi frumoasa in continuare, multumesc pentru timpul acordat!!!
2 comentarii
0
27-02-2017, ora 19:20
Dr. Moise Oana
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Moise Oana
Este probabil o infectie cu germeni anaerobi si trebuie sa mergeti la un urolog sa va si consulte!
0
04-05-2021, ora 01:34
Adiiii
Nu este medic/terapeut
Adiiii
Salut! Incearca sa nu mai mananci ceapa cruda si vezi daca dispare mirosul urat. Si daca ai stari de greata si dureri de cap continui elimina total cafeaua. Incearca si vezi daca se potrivesc aceste recomandari situatiei tale..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Imposibilitatea decalotării penisului
  •