miros neplacut in zona genitala

15-04-2008
gyorgyana
Nu este medic/terapeut
gyorgyana
..am de putin timp un miros neplacut in zona genitala...nu am alte simptome ci doar atat..nu stiu care ar putea fi motivul si cum opresc acest lucru...chiar si dupa ce fac dus sa am acest miros neplacut...imi puteti spune care ar putea fi problema? va multumesc.
2 comentarii
0
16-04-2008, ora 00:00
vikky
Nu este medic/terapeut
vikky
buna, nu de mult timp si eu m-am confruntat cu aceasta problema. Este foarte greu pentru tine, dar nu-ti fa probleme va trece.Poate fi o infectie cu candida, cel mai indicat ar fi sa consulti un medic pentru diagnosic precis. Eu am facut spalaturi interne cu ceai de musetel si apoi exterior cu apa cu bicarbonat de sodiu. Foloseste pe durata tratamentului tampoane de igiena intima cu parfum, se gasesc in farmacii, si dupa fiecare iesire la wc sa folosesti pe langa hartia igienica sa servetele umede pentru igiena intima.dar ti-am zis dute la medic pt analize.Tratamentul in caz ca ai candida nu va dura mult si apoi totul revine la normal. Succes>
0
05-05-2008, ora 00:00
lumynys
Nu este medic/terapeut
lumynys
SI EU MA CONFRUNT CU ASA CEVA, AM FACUT DE 2 ORI TRATAMENT si degeaba.daca reusesti sa scapi poate ne spui si noua!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.