miros urat in jusrul zonei genitale

25-03-2011
ady28
Nu este medic/terapeut
ady28
problemele au inceput cam de mult timp...am avut sex cu o fata care avea niste scurgeri zicea albe la culoare.si inca ceva la ea in camera persista un miros intepator...primul simptom l-am avut mi se umflase la testicolul drept vena pe care se formeaza varicocelul..am fost la doctor si mi-au zis ca as avea epididimita si varicocel...dar sincer eu cred ca este eronat...apoi inceput sa simt o durere in tot corpul.mai feicare muschi din corp ma durea.inclusiv picioarele.si acum ma mai dor picioarele din cand in cand.acum am inceput sa miros tare urat intre picioare, transpir si transpiratia miroase foarte urat...am transpirat si inainte dar nu mirosea.sin simt ca eman un miros la fel cu cel care il emana fata respectiva...
intrebarea mea este ce boala transmisibila sexual netratata are aceste simptome?sa stiti ca am facut toate testele pt BTS ( hiv, sifilis, hepatita b, c, clamidya) si au iesit toate bune. inca ceva nu am avut nici o scurgere sau ceva de genul dupa actul sexual..
va rog daca aveti cunostinta de cauza ajutati-ma...
multumesc foarte mult
1 comentarii
0
09-12-2012, ora 15:30
Dellya_Dellya
Nu este medic/terapeut
Dellya_Dellya
am un miros intepator(otetit) din zona genitala care se simte si in atmosfera, mentionez ca am o secretie alba acuma e o culoare spre galben -maroniu(ciclul menstrual nu l-am mai avut in ultimele 2 luni).Problema asta pe care o am e de 2-3 luni, treptat mirosul a inceput sa se accentueze.Tot ce imi doresc e sa numai miros asa pt k tre sa fug de toti cei din jur.Va rog ajutati-ma !!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.