Miros urat si o secretie alba pe penis

17-12-2013
cccccccc
Nu este medic/terapeut
cccccccc
Buna

In urma cu un an am facut o infectie urinara si dupa tratamentul cu antibiotic a inceput sa imi apara o secretie alba, branzoasa pe penis si insotita de un miros urat.Desi ma spal des, la cateva ore de la dus revine si mirosul si secretia.
In toata perioada asta senzatia de arsura la urinat a ramas.In vara mi-am facut analize de urina de teama ca am facut din nou infectie urinara.In timpil tratamentului si secretia si mirosul au disparut, dar la cateva zile dupa ce am terminat tratamentul au revenit.Acum am urmat tratament pentru o viroza tot cu antibiotic si la fel ca si in vara au disparut, defapt secretia pot spune ca disparut in timp, din vara incoace, dar mirosul revine si la fel si secretia, pe langa astea, mancarimea cu sau fara secretie e insotita de o mancarime in varf.
Ce pot avea sau unde trebe sa merg, ?
Stiu ca am asteptat cam mult da de rusine.
Precizez ca sunt virgin.
3 comentarii
0
17-12-2013, ora 22:16
bia1
Nu este medic/terapeut
bia1
posibil sa fie candida de la tratamentul cu antibiotic...mergi la dermato venerice...nu ai de ce sa ti fie rusine.sanatate.
0
17-12-2013, ora 22:38
Ionyssa
Nu este medic/terapeut
Ionyssa
Secretie uretrala plus fungi, la orice laborator medical. Mergi cu incredere si sa ne povestesti ce ti-au gasit. Inclin si eu spre Candida, ca si bia1, insa ceea ce credem noi trebuie confirmat de un test de laborator. Nu-ti fie jena si mergi sa rezolvi problema.
0
17-12-2013, ora 23:25
cccccccc
Nu este medic/terapeut
cccccccc
Acuma la decalotare am vazut si niste pete rosii mici pe pielea decaltata rasfirate si tot asa pe capul penisului.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții / scurgeri genitale la bărbați - cauze, diagnostic, tratament
  •