mirosuri vaginale neplacute

29-06-2008
madacos
Nu este medic/terapeut
madacos
as dori sa stiu si eu ce sa fac sa scap de un miros neplacut vaginal, nu am fost la medic pt ca imi este frica sa nu am ceva grav.astept si eu un raspuns.multumesc
7 comentarii
0
30-06-2008, ora 00:00
gianna
Nu este medic/terapeut
gianna
Nu iti fie frica si dute la doctor. Probabil e o ciuperca dar daca nu e tratata poate sa duca la altele mai urate. Unele netratate duc chiar si la infertilitate si ar fi pacat nu crezi?
0
30-06-2008, ora 00:00
alesia_m
Nu este medic/terapeut
alesia_m
buna ziua, ma numesc alexandra si am 23 de ani am o relatie de 5 ani de care am fost foarte multumita pana in momentul de fata, din pacate trecem printr/o perioada mai dificila el afladuse in detentie.la o luna de cand a fost arestat i sau facut mai multe analize, si i sa gasit ca are sifilis pe mine ma socat.a doua zi am fost imediat la o clinica privata si am facut toate analizele la sange si mie nu mia iesit absolut nimic. pe 20 februarie am avut si un avort spontan si eu imi facusem si atunci absolut toate analizela ca sa intamplat in intalia eu stand mai mult acolo si ne vedeam doar o data pe luna stand impreuna doar cateva zile.inainte sa incep relatia mea cu el acum 5 ani
eu am mai avut alta relatie si el ma invinuieste pe mine ca de la mine la luat.dar cum este posibil ca eu sa nu am nimic el zice ca eu am fost doar purtatoarea si ca i l/am dat lui dar noi daca practic am stat in aceiasi casa cand venaem in tara atatia ani si eu nu am nimic. intrebarea este :e posibil ca eu sa fi fost purtatoarea, dar de ce eu nu il am ?
noi avem planuri pt viitor vreau sa stiu aceasta boala se vindeca complet?va rog astept un raspuns.
0
30-06-2008, ora 00:00
alesia_m
Nu este medic/terapeut
alesia_m
buna ziua, ma numesc alexandra si am 23 de ani am o relatie de 5 ani de care am fost foarte multumita pana in momentul de fata, din pacate trecem printr/o perioada mai dificila el afladuse in detentie.la o luna de cand a fost arestat i sau facut mai multe analize, si i sa gasit ca are sifilis pe mine ma socat.a doua zi am fost imediat la o clinica privata si am facut toate analizele la sange si mie nu mia iesit absolut nimic. pe 20 februarie am avut si un avort spontan si eu imi facusem si atunci absolut toate analizela ca sa intamplat in intalia eu stand mai mult acolo si ne vedeam doar o data pe luna stand impreuna doar cateva zile.inainte sa incep relatia mea cu el acum 5 ani
eu am mai avut alta relatie si el ma invinuieste pe mine ca de la mine la luat.dar cum este posibil ca eu sa nu am nimic el zice ca eu am fost doar purtatoarea si ca i l/am dat lui dar noi daca practic am stat in aceiasi casa cand venaem in tara atatia ani si eu nu am nimic. intrebarea este :e posibil ca eu sa fi fost purtatoarea, dar de ce eu nu il am ?
noi avem planuri pt viitor vreau sa stiu aceasta boala se vindeca complet?va rog astept un raspuns.
0
06-07-2008, ora 00:00
ANdRA.09
Nu este medic/terapeut
ANdRA.09
Buna ziua, ma numesc Andra si am 17 ani ! mi-am inceput viata sexuala de cateva luni si am un prieten de un an si jumatate! as dori sa stiu si eu daca este normal ca dupa menstruatie sa iti curga un lichid de culoare mai galbuie urat mirositor ? mie imi curge acest lichid timp de cateva zile dupa menstruatie si port mereu discreet din kauza aceasta chiar daca dupa aceste cateva zile imi trece nu imi mai curge acel lichid urat mirositor ! dupa aceea am secretii normale ca la orice femeie.este normal ? ce se intampla ? mai demult acel lichid il aveam aproape in fiecare zi si era mult mai intens mirosul incat ma spalam de 5 ori pe zi si aveam si mancarimi insa acum nu mai am aceste probleme de mult ! vreau sa stiu si eu ce este acel lichid si de ce curge doar dupa menstruatie cateva zile ? ASTEPT RASPUNS va rog mult !! multumesc !
0
06-07-2008, ora 00:00
ANdRA.09
Nu este medic/terapeut
ANdRA.09
as dori si eu un raspuns cat mai repede va rog mult ! multumesc !
0
25-07-2008, ora 00:00
dannav
Nu este medic/terapeut
dannav
Mergi la ginecolog!
0
26-01-2009, ora 16:53
ramonyk
Nu este medic/terapeut
ramonyk
sunt in aceasi situatie ca si ANdRA.09.va rog sa ma ajutati!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce este un tuseu vaginal?
  • Ce este secreția vaginală?
  • Ce este uscăciunea vaginală?
  • Secrețiile vaginale
  • Dușurile vaginale – benefice sau nu tocmai?
  •