Multa spuma in urina indiferent de locul in care urinez

13-04-2018
Nicu028
Nu este medic/terapeut
Nicu028
Buna seara. Ma numesc Nicolae, am 28 ani si am o problema la care nu gasesc raspuns. De cativa ani ma confrunt cu niste negi care mi-au iesit in zona genitala, in mai multe randuri i-am electrocauterizat, anul trecu insa mi-au iesit fix in varful penisului exact pe unde urinez, am fost la doctor si mi-a recomandat ca ar fi mai bine sa mi se faca o uretroscopie sa nu cumva sa mai am negi si pe canalul urinar, cum la privat era foarte scump am fost la un spital de stat, mi-au facut rahianestezie si apoi uretroscopia si mi-au ars si negii cu electrocauteru. Rezultatul a fost ca pe uretra nu au mai vazut niciun neg. Problema e ca la cam o luna jumatate am inceput sa urinez cu spuma, dar spuma nu gluma, exact ca cea de la bere, a trecut un an jumatete si eu urinez la fel tot timpul, am facut analize de sange la un spital de stat in Germania ( fiind la lucru acolo) dar si in Romania si analizele au iesit in regula. Imi poate da cineva o parere daca e normal asa sau poate e ceva in neregula cu privire la aspectul acesta? Multumesc
1 comentarii
0
15-04-2018, ora 00:15
Nicu028
Nu este medic/terapeut
Nicu028
Up.
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.