Nedumerire... mi-au aparut niste bubite in zona parului pubian

22-02-2012
andreeeaaaa
Nu este medic/terapeut
andreeeaaaa
Am si eu o problema de 2 zile mi'au aparut niste bubite in zona parului pubian, ce credeti ca ar putea fi ? multumesc anticipat
3 comentarii
0
24-02-2012, ora 23:21
andreeeaaaa
Nu este medic/terapeut
andreeeaaaa
Pe langa toate astea la fiecare scaun am o durere si o usturime si de fiecare data imi curg cateva picaturi de sange si ma doare foarte tare si sunt foarte ingrijorata:-s nu stiu ce ar putea fi si cu ce imi va trece..
0
27-02-2012, ora 11:46
the_eye
Nu este medic/terapeut
the_eye
Se poate sa fi facut o fisura anala, ia-ti trimitere de la medicul de familie catre medicul gastroenterolog si catre medicul chirurg, sa-ti faca niste investigatii. Cu bubitele acelea nu stiu ce ar putea fi, spune-i despre ele medicului. Daca te doare prea rau, du-te direct la Camera de garda la Spitalul Floreasca, daca esti din Bucuresti, sau la Camera de garda a unui spital de urgente din localitatea de unde esti.

Numai bine!
0
29-02-2012, ora 17:16
andreeeaaaa
Nu este medic/terapeut
andreeeaaaa
de la un timp nu mai am nici o durere mi'a trecut...sper sa nu imi reapara iar :-sdaca se va mai intampla voi merge la doctor Multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici