nelamurire :( e posibil sa fiu insarcinata?

15-01-2008
dana_86
Nu este medic/terapeut
dana_86
Iau de mai mult timp yasmine si luna trecuta(decembrie) am inceput un nou blister fara sa fac pauza de 7 zile pt a-mi amana menstruatia din cauza unei calatorii.Dupa ce am terminat blisterul mi-a venit ciclul dar nu mi se pare ca ar fii ca si in celelalte luni(e in cantitate foarte mica, cheaguri, culoare mai deschisa).Mentionez ca iau pastilele cat de corect pot(nu depasesc 12 ore in cazul in care uit una dintre ele, nu am avut varsaturi...).Intrebarea mea e:e posibil sa fiu insarcinata?Am auzit cateva lucruri despre ciclul peste sarcina dar nu stiu prea multe.Cum se recunoaste asa ceva?Multumesc mult si pt raspunsurile la mesajele anterioare...
2 comentarii
0
15-01-2008, ora 00:00
test
Nu este medic/terapeut
test
0
19-01-2008, ora 00:00
horica
Nu este medic/terapeut
horica
poate e doar din cauza ca nu ai tinut cele 7 zile de pauza, nu cred ca ai cum sa ramai insarcinata
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul