nimeni nu sa nascut invatat si voi ati invatat de la alti.

02-11-2008
cristinagerardo
Nu este medic/terapeut
cristinagerardo
pentru a ramine insarcinata trebuie sa ajung si eu la orgasm
8 comentarii
0
02-11-2008, ora 07:49
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Eu nu prea inteleg care-i problema!! Pentru a avea orgasm si, mai ales, pentru a mai ramane si insarcinata, cauta un tip de care sa FII INDRAGOSTITA si care s-ar potrivi si ca amant, si ca sot, si ca tata.
0
02-11-2008, ora 07:59
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
N-are nicio treaba sarcina cu orgasmul!Na-i vazut ca se ramane gravida si din viol?Crezi tu ca atunci cand te violeaza si te violenteaza cineva ai orgasm..?Trebuie doar sa fie ovulul la momentul si timpul potrivit
0
02-11-2008, ora 10:15
Radet So
Nu este medic/terapeut
Radet So
Oare animalele au orgasm? Si totusi procreaza!! Mare e gradina lui Dumnezeu cu "orgasmul" asta!
0
02-11-2008, ora 12:11
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Pana la urma aste este o afirmatie sau o intrebare pt ca daca este o afirmatie.si, care 'voi' si ce anume sa invatati ca nu pricep legatura.Oi fi eu mai inceata la minte
0
02-11-2008, ora 12:45
cristinagerardo
Nu este medic/terapeut
cristinagerardo
am pus o intrebare si toara lumea imi sare in cap
0
02-11-2008, ora 13:22
julia22
Nu este medic/terapeut
julia22
buna. nu are nici o treaba orgasmul cu sarcina. poti ramane insarcinata si daca n-ai orgasm, trebuie doar sa fii la ovulatie, sau inainte cu 1 zi de ovulatie ca sa poti ramane insarcinata.dar daca vrei sa ai un bebe mergi mai bine intai la doctor si sa-ti faci niste analiza. Numai bine.
0
02-11-2008, ora 13:32
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Nu iti sare nimeni in cap doar ca eu cel putin nu intelegem daca afirmi sau intrebi(nu este semnul intrebarii la sfarsit)Daca ovulul tau este sanatos si spermatozoidul lui la fel acestea doua se fecundeaza la perioada de ovulatie.Daca toate femeile care au copii ar fi avut orgasm.bine era.Nu te supara, atunci cand postezi un subiect aici trebuie sa fi pregatita pt pareri pro si contra.
0
03-02-2009, ora 16:20
Alice Diana
Nu este medic/terapeut
Alice Diana
julia22.da-mi voie sa te corectez te rog.Poti ramane insarcinata inainte cu 4 zile de ovulatie si 2 zile dupa ovulatie
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: