Noaptea.un chin

10-01-2017
lexxxy
Nu este medic/terapeut
lexxxy
buna. am mai postat pe forum referitor la anxietate/atacuri de panica. multumesc lui dumnezeu am trecut peste ele dupa o lunga "suferinta" si cum iarna se cam intorc acele stari nasoale pe care le m-ai diminuez intrucat stiu despre ce e vorba pe timp de zi, seara nu sunt la fel de norocos. cand stiu ca trebuie sa dorm ma apuca toti nervii.odata ce sunt in pat si incerc sa adorm creierul incepe sa joace feste si sa isi aduca aminte acele perioade de chin si de nesomn. imi aud inima batand in urechi asta accentuand starile. adorm foarte greu iar dimineata ma trezesc foarte obosit si sunt nervos si irascibil toata ziua. ce as putea sa fac.ma enervez din orice si mersul la job a devenit un chin intrucat lucrez in comert si sunt in stare sa ma iau la bataie cu toti clientii
1 comentarii
0
11-01-2017, ora 18:59
Psiholog Gabriel Pîrvan
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Gabriel Pîrvan
Buna seara,

O solutie la situatia dvs ar putea fi sedintele de psihoterapie.Acestea v-ar putea ajuta sa va detensionati, sa invatati modalitati de relaxare, de autoreglare si autocontrol mental si emotional si, implicit, sa va sporiti calitatea somnului!

Toate cele bune!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul