Nodul sau altceva...

26-05-2017
Moonlight15
Nu este medic/terapeut
Moonlight15
Buna ziua, va salut cu respect. După ce am făcut dus, luni în timp ce ma ștergeam am simțit pe partea dreapta a piciorului, ca o denivelare la deget, nu ma doare, nu este ieșită în relief doar ca o simt acolo, dimensouni mici, sub 1 cm zic eu. Duminica am fost la fotbal, am jucat cu niște băieți mai mari, si eu am pus-o pe seama duelurilor mai tari probabil, mentionez ca ma durut putin piciorul drept în acea zona, durerea apărea doar atunci când făceam mișcări mai bruște si era una ușoară, suportabila, am zis sa spun tot, dar nu știu sigur dacă nu era de mai demult sau dacă asta e cauza.Mai exact acea mica denivelare se afla ma jos de buric în partea dreapta, aproape de începutul piciorului, nu știu cum sa ma exprim. Marti am programare la dermatologie, pentru control la alunite, sa aduc în discuție si aceasta problema sau ma puteti ajuta doctori, persoane care au mai avut asa ceva, sper sa nu fie ceva grav.Va multunemc din suflet si sper ca îmi veti citi toată postarea si ma veti ajuta. Cu respect, Adrian.

P:S: Poate fi nodul sau chist dacă nu este ieșit în relief?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ganglioni inghinali măriți - infecție, cancer sau altceva?
  •