Nu am reusit sa ejaculez decat dupa ce ea m-a ajutat...

28-08-2009
poker
Nu este medic/terapeut
poker
Am intretinut relatii sexuale cu prietena mea.Nu am reusit sa ejaculez decat dupa ce ea ma ajutat cu mainile ei.Cand am mers la baie am obeservat ca aveam pe testicule putina sperma.Mie frica sa nu se fii intamplat ceva accident.Mentionez ca dupa ce am ejaculat nu am mai intretinut relatii sexuale, iar actul sexual sa petrecut la o zi dupa ce ei ii s-a oprit ciclul.Multumesc anticipat
5 comentarii
0
28-08-2009, ora 01:47
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Sansele sunt foarte reduse pt o eventuala sarcina nedorita, daca la asta te refereai cand spuneai de "accident"!Dar ar fi bine ca pe viitor sa fiti mai atenti si de ce nu, sa folositi prezervativul, pt ca este mai sigur din toate punctele de vedere!!
0
28-08-2009, ora 01:50
poker
Nu este medic/terapeut
poker
aaaa scuze...am uitat sa zic ca am folosit prezervativul dar credca sa scurs putin din el.si de aici sa vii avut sperma pe testicule
0
28-08-2009, ora 14:36
poker
Nu este medic/terapeut
poker
mai astept pareri. :|
0
31-08-2009, ora 00:21
poker
Nu este medic/terapeut
poker
deci?. :(
0
31-08-2009, ora 01:13
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
:D Deci nimic!
Daca ai folosit prezervativul, atunci sansa sa ramana insarcinata este zero, iar sperma de pe testicule, ti-a ramas cand ai scos prezervativul!Prezervativul se scoate si el intr-un anumit fel si nu oricum ca sa imprastii sperma prin anumite zone!De preferat ar fi sa folosesti un servetel atunci cand il scoti!
Mai multa atentie pe viitor!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •