Nu ejaculez

30-10-2013
stini32
Nu este medic/terapeut
stini32
Buna seara, am si eu o mica problema daca pot sa ii zic in felul asta.In timpul actului sexual nu am ejaculare, ultimul act sexual a tinut 30 de minute si niciun semn, tin sa spun ca sunt la cel de-al patrulea act sexual si nici la cele dinainte nu am avut, insa cand ma masturbez am ejaculare fara nici-o problema totul este in regula.
2 comentarii
0
16-11-2013, ora 15:51
adirafa
Nu este medic/terapeut
adirafa
stini32 pot sa te intreb cati ani ai?nu ejaculezi absolut deloc in timpul partidelor?..ceea ce pot sa zic ca poate fii.este de natura psihologica si aici trebuie sa fi atent la ce zic:tu cand te masturbezi...mana ta pune o presiune mai mare asupra penisului si automat frictiunea este mai mare.probabil cand faci sex presiunea vaginului asupra penisului este atat de mare(adica un vagin mai larg)si probabil penisul tau nu ajunge la acel climax orgasmic pe care ni-l dorim toti barbatii!!!aaaaaa si inca ceva:asta nu este o problema, dimpotriva este un avantaj...problema este cand ejaculezi in timpul preludiului, s-au nu rezisti nici 2 min etc etc(ejaculare precoce mai bine zis)asa ca la tine e bine!:)BAFTA!
0
23-03-2018, ora 03:25
Liviu Alexandru
Nu este medic/terapeut
Liviu Alexandru
Într-adevăr e mai nasol când nu ți nici 2 minute dar eu am aceeași problema, nu pot ejacula dar nici pentru noi nu e prea bine pentru ca e foarte deranjat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Lipsa ejaculării
  •