nu mai pot sa dorm noaptea din cauza manarimii pielii...

30-03-2008
valeria ane
Nu este medic/terapeut
valeria ane
ma mananca pielea de vreo 4 luni.sunt in Anglia am cumparat vreo 4 feluri in acest timp de medicamente anti-mancarimi, mi-am luat crema, am folosi alcool sanitar, am mancat lamai, am incercat cu iaurt, am luat tratament antioxidant cu vtamina c pur si simplu nu mai stiu ce sa fac?nu mai pot sa dorm noaptea din cauza asta.am fost recent la doctor m-a trimis sa-mi fac analize dar cred ca pana mi-or da rezultatul o sa mor.daca stiti ceva va rog din suflet anuntati-ma.multumesc mult
3 comentarii
0
31-03-2008, ora 00:00
lyonesse 2007
Nu este medic/terapeut
lyonesse 2007
buna Liliana! mergi la farmacie si cere HUMEX ANTIALERGIC.eu locuiesc in Franta si e sigurul medicament care la scapat pe fiul meu de mincarimi.oricum mergi si fa testele de alergie sa vezi ce provoaca mincarimea.sanatate!
0
08-04-2008, ora 00:00
valeria ane
Nu este medic/terapeut
valeria ane
buna.am fost la doctor si mi-a zis ca am ceva la ficat, o sa-mi vina acasa instiintare sa merg la spital sa-mi faca un control mai amanuntit, si apoi sper sa se poata pronunta ce am
.dar ce sa ne facem cu totii?
eu pana ma voi duce sa-ni faca controlul acesta ca ma mananca pielea ingrozitor!si apoi si mama si sotul au aceleasi probleme!pana si pe fiul meu il mananca uneori?oare ce poate fi cu ei?
0
08-04-2008, ora 00:00
valeria ane
Nu este medic/terapeut
valeria ane
buna.am fost la doctor si mi-a zis ca am ceva la ficat, o sa-mi vina acasa instiintare sa merg la spital sa-mi faca un control mai amanuntit, si apoi sper sa se poata pronunta ce am
.dar ce sa ne facem cu totii?
eu pana ma voi duce sa-ni faca controlul acesta ca ma mananca pielea ingrozitor!si apoi si mama si sotul au aceleasi probleme!pana si pe fiul meu il mananca uneori?oare ce poate fi cu ei?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Potențial tratament pentru mâncărimea cronică
  • De ce mă mănâncă pielea? (cauzele pruritului)
  • Legătura dintre alergii și sănătatea mentală
  • O cercetare recentă dezvăluie structura receptorilor care determină mâncărimile pielii
  • Femeile prezintă prurit mai rar decât bărbații
  • Uleiul de lavandă ar putea fi răspunsul la tratamentul mâncărimii pielii
  •