Nu-mi pot pune poza de profil!!!

01-04-2016
Ara-Anemona
Nu este medic/terapeut
Ara-Anemona
Tot incerc de 2 zile sa-mi pot pune poza de profil pe ramura de forum Implant Silicon. Cand incarc poza si apoi apas pe incarca poza pur si simplu mi-o sterge si nu numai o poza, toate pozele ce le-am incercat, inainte stiu, ca daca intram pe o pagina incognito ma logam si mi-o punea imediat si apoi trebuia sa dau refresh pe pagina normala de google...nu stiu daca ma intelegeti dar ideea principala este ca atunci mergea, cu greu dar mergea sa schimb poza acum nu mai merge deloc, stiu ca ati scris un comentariu pe forum ca ati rezolvat problema dar nu e rezolvata:) Nu sunt singura fata care nu poate, nimeni nu reuseste sa-si puna poza de avatar! Sper sa se rezove curand, nu neaparat pentru noi cele ce ne-am operat, e pentru cele ce urmeaza sa se opereze si cu pozele noastre isi pot face o idee cat de cat asupra marimilor si rezultatelelor doctorilor nostri:) O zi buna!
5 comentarii
0
01-04-2016, ora 20:20
en_vogue
Nu este medic/terapeut
en_vogue
Nici eu nu pot pune poza de profil!! Va rog sa remediati problema!! Multumesc
0
01-04-2016, ora 20:29
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Lasa poza unde ai pus-o. Uneori se incarca in 1-2 zile.
Au multi poze la avatar pe forum. Se incarca mai greu.
0
02-04-2016, ora 08:25
en_vogue
Nu este medic/terapeut
en_vogue
Okk..multumesc!
0
04-04-2016, ora 09:10
AdminROmedic
Administrator Forum ROmedic
AdminROmedic
Am rulat cateva teste si incarcarea imaginilor pe pagina de profil s-a desfasurat ok.
Va rog sa trimiteti imaginea pe care nu ati reusit sa o incarcati pe adresa forum@romedic.ro pentru a face teste de incarcare cu ea.
De asemenea ne-ar ajuta daca ne-ati preciza exact ce eroare a aparut:
- s-a reincarcat pagina de profil, dar fara imagine si fara niciun mesaj de eroare
- a aparut o pagina goala
- a aparut alta pagina pe care era afisat doar un mesaj...etc

Cel mai probabil eroarea a aparut la incercarea de a incarca o imagine extrem de mare. Daca aveti posibilitatea incercati sa redimensionati (micsorati) imaginea inainte de a o incarca.
0
04-04-2016, ora 09:26
romedic
Administrator Forum ROmedic
romedic
Aveti grija sa completati toate campurile din profil: anul nasterii, ocupatie, locatie - sunt necesare pentru a se incarca imaginea.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.