Nu reusesc sa o fac cu iubita | Forumul Medical ROmedic

Nu reusesc sa o fac cu iubita

10-10-2011
razvan284
Nu este medic/terapeut
razvan284
buna ziua ma numesc razvan si sunt deja frustrat
stiu ca e rusinos.. sunt virgin la 19 ani.. pt k nu puteam sa o fac si acum am o relatie de 1 an jumate cu o fata si facem de toate.. tot tot.. pana la acel moment o bag putin.. si imi moare imediat
si ea e virgina si nu stiu cum sa fac sa o dezvirginez.. o bag acolo si pe urma? apas mai tare? da imi moare. cateodata e la maxim.. pt k imi face de toate si pe urma cand sa o bag se moaie :( si p urma cand se mai nimereste sa intre sculata.. imi moare in ea.. si nu stiu am incercat de 3-4 ori
mi e si jena si frica nu stiu numai am incr deloc
nu vreau sa cred k sunt impotent la 19 ani :(
12 comentarii
0
10-10-2011, ora 12:59
amelia cristina
Nu este medic/terapeut
amelia cristina
eu cred ca esti prea stresat de asta nu reusesti sa o faci, pregateste o seara speciala in care sa nu va deranjeze nimeni si nu te mai stresa si nu te grabii, poate iti moare cand o bagi inauntru ca tie frica de ce va urma si fi relaxat si nu te rusina incerci usor pana e ok, ai grija la prietena si ia-o usor pentru ca prima data doare.
0
10-10-2011, ora 17:42
adrian2011
Nu este medic/terapeut
adrian2011
trimite-o la mine razvane ca o rezolv eu :))))
glumesc binenteles, sti ce trebuie sa faci tu?hai ca te invata fratele tau, cum sa te lase fratele tau la greu
bei 3, 4 pahare de vin rosu cu jumatate de ora inainte de actiune, vei vedea ca ai sa reusesti!!toata treaba este ca esti emotiv si ti-e teama ca nu reusesti, bea cele 3, 4 pahare de vin rosu si o sa fie totul ok
succes lui "ala micu"
0
10-10-2011, ora 21:36
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Sa stii ca are dreptate Razvan, cateva pahare de alcool pot face minuni si nu ar strica daca ar bea si fata 1-2 pahare.Tu da-i minim 4 pahare, pana vezi ca te ameteste oleaca, dar sa nu te faci manga.Asa ar trebui sa mearga.Si ai grija la inca un amanunt:preludiul, daca tot zici ca moare trebuie sa aveti un preludiu lung, minim o ora si te vei excita mai mult si nu te mai gandi la acel moment prea mult pentru ca daia se ruineaza totul.Lasa totul sa mearga de la sine.
Bafta.astept raspuns ;)
0
10-10-2011, ora 21:57
Baiatu_87
Nu este medic/terapeut
Baiatu_87
Impotent clar nu esti! timid? Asta se pare ca esti...
Nu este rea ideea cu vinul, da ai grija sa nu exagerezi ca dupaia nu mai gasesti "intrarea". Incearca sa nu te mai gandesti la faptul ca ti-ar putea "murii" si totul o sa fie bine. Nu uita de preludiu, asa cum ti-a zis si monza, nu trebuie neaparat o ora da nici 5minute! Bafta!
0
11-10-2011, ora 11:23
razvan284
Nu este medic/terapeut
razvan284
pai la preludiu sunt ok.. chiar si ea se mira.. dar nu stiu de ce, probabil de la emotii.. cand ii zic.. hai.. acum.. cat e in forma.. mi se intampla ori sa imi moara fix cand zic asta.. ori sa o introduc putin.. si ea fiind virgina.. mi a zis ca o cam doare.. si sa imi moara in ea.. nu stiu cum e posibil.. o bag si imi moare.. acolo.. inauntru.. cum dumnezeu:( numai am deloc incredere in mine..
si cum e ? ea e virgina.. o introduc si cum sparg acel "zid" dak exista.. ca eu am bagat. cand a mers.. am dat de 2-3 ori in sus, jos da nu am simtit placere.. adica nu era cine stie ce.. cum imi dau seama sau cum sa o dezvirginez.. astept rasp.. ms mult cu aceste 2 prob ale mele sunt f deprimat.. si numai am incredere:( nu credeam ca voi ajunge sa imi moara fiind cu o fata goala in pat:(
0
11-10-2011, ora 12:12
Baiatu_87
Nu este medic/terapeut
Baiatu_87
Clar o patesti din cauza la stres.
Sau ai avut probleme cu masturbarea?Adica in ultimul an din cate am inteles tu n-ai prea facut sex, daca ai exagerat cu masturbarea e posibil sa fie si asta o cauza.
0
11-10-2011, ora 12:18
razvan284
Nu este medic/terapeut
razvan284
nici cu dezvirginarea... nu stiu cum e... unde trebuie sa ajung cu penisul.. pana unde.. chestii de astea cand se rupe la ea.. ce sa se rupa..
0
11-10-2011, ora 20:54
Baiatu_87
Nu este medic/terapeut
Baiatu_87
Chiar n-am eu de unde sa stiu pana unde tre sa ajungi tu cu penisul. Poate tu esti dotat si ea are un vagin destul de micut.deci clar nu-ti intra tot... asta trebuie sa descoperi tu!
0
12-10-2011, ora 21:46
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Eu as zice ca esti si prea stresat, te gandesti prea mult.Trebuie sa fi increzator in tine si sa zici in mintea ta ca poti, banuiesc ca va iubiti, aveti ceva timp impreuna.Gandeste-te un pic si la ea.
0
20-10-2011, ora 21:52
FUOCO2385
Nu este medic/terapeut
FUOCO2385
CU VINUL ESTE ADEVARAT.DAR TREBUIE SA IEI SI O CARAMIDA SAU O PIATRA MAI MARE CU TINE..DACA NU MERGE NICI ASA SCRIE-MI CA TE INVAT CE SA FACI CU CARAMIDA
0
05-04-2013, ora 04:37
Ganduri
Nu este medic/terapeut
Ganduri
baiatu_87..eu am aproape aceesi problema ca al lui razvan, spun aproape ptr ca si mie mi s-a intamplat...sa-mi moara sau mai rau sa nu mi se scoale deloc !! ceea ce ma delmoralizeaza complet!! cum sa nu mi se scoale fata fiind o bunaciune...????!!!! pfff serios, nu e de gluma...si adevarul e ca m-am masturbat cam mult cativa ani...pff cum remediez problema?..corpul uman se regenereaza nu?..deci trebuie sa fie o cale, ca muschiull penisului, care fiind ultilizat poate putin in exces la masturbare, sa se incoarde usor din nou.. pfff dar poate mi se intampla ca ma gandesc ca poate nu ii va placea cum sunt la pat?? Sincer acum mi-e frica sincer mi-e frica sa sa sex cu o fata pe care..o 'cuceresc' sa zic asa..ca poate voi avea aceeasi problema.. :(

va rog astept raspuns!multumesc!!
0
26-05-2013, ora 19:08
gabriel7marian
Nu este medic/terapeut
gabriel7marian
uite razvan cum sta treaba vorbeste cu iubita si incercat sa aveti un act sexual dar altfel masturbandu"va reciproc. tu controleaza-ti ejacularea adica nu fi luat de val chiar daca te simnti bine, nu te gandi ca trebuie sa ejaculezi ideea e sa fii cu gandul in alta parte nu la placerea ta ci la o satisface pe ea. Ai zis k ea ii virgina ia-o usurel introdu-i un deget daca merge si al 2 ii bine.Insa tu fii bland, delicat cu ea nu fa miscari bruste si cand o vezi excitata maxim pana la gemete atunci introduci si tu penisul dar la fel cu miscari lente si treptat incerci sa accelerezi ritmul dar nu ca nebunu. Si in acest fel no" sa-ti mai moara si poate o deflorezi si pe ea. La tine treaba cu hipersensibilitatea emotionala. Multa bafta si ne anuti daca ai reusit.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: