Nu se mai excita prietena

04-09-2017
Anonim121
Nu este medic/terapeut
Anonim121
Buna ziua, am o relatie de 5 luni cu o fata virgina, ea are 16 si eu 18, tin sa mentionez ca de cateva saptamani am inceput cu atingeri acolo jos, i-am excitat clitorisul de cateva ori cu degetul, cand avea senzatia de "pisare" imi scoatea mana imediat, ultima data am facut-o sa aibe aceeasi senzatie de 2-3 ori in aceasi zi, dar nu si-a dat drumul niciodata, de 3 zile, incerc acelasi lucru, si nu se mai excita, nu simte nimic cand "ma joc" cu clitorisul ei.
2 comentarii
3
04-09-2017, ora 12:32
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Bună ziua!
Problema nu poate fi decât psihologică. În momentul când e atinsă, se teme de ceea ce simte sau că ar putea fi ceva mai mult și-atunci apare blocajul emoțional. Discută cu ea, vezi ce își dorește și de ce se comportă așa. Are sentimente pentru tine, dar probabil nu e pregătită încă pentru o relație sexuală, sau nu și-o dorește acum, din diferite considerente: morale, religioase, educație, etc.
0
04-09-2017, ora 12:48
Anonim121
Nu este medic/terapeut
Anonim121
Poate fi din cauza ca nu "si-a dat drumul" si poate sa fi avut un soc emotional?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici