Nu stiu ce sa Cred!

17-03-2018
Salcam
Nu este medic/terapeut
Salcam
Buna ziua am si eu o problema la care ma tot gandesc si nu ii dau de cap..iau anticonceptionale karissa de ceva timp le.am si lăsat o perioadă în care am ramas însărcinată apoi doctorul a zis sa le iau iar..Am început acum 3 ani iar cu aceleași pastile toate bune pana cand luna trecută cand am inceput blisterul cam pe la a 7 a pastilă asa am omis sa iau una si seara am avut contact neprotejat..Am luat pastilă uitată a 2 zi cam pe la ora 16..următoarea zi am avut acel spooting numai ca nu a fost doar câteva pete ci mai mult si fff roșu si mi.a curs ceva nu ca alte dăți doar câteva picături maronii si chestia e că ma ținea doar 1 zi Dar acum ma ținut 6 zile sangerarea..pastilele le am luat in continuare chiar daca sangeram..apoi spre sfârșitul pastilelor am uitat sa mai iau inca una era pastilă 14 si la fel am luat o a 2 zi..Si urmatoarele pana la 21.apoi în pauza trebuia sa imi vina a 3-4zi doar ca in a 4 zi mi.a venit un pic de maroniu apoi seara două cheaguri de sânge roșu rosu apoi pauza pana azi in a 6 zi..oare sunt însărcinată sau doar m.am dereglat???
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul