o mamica disperata

17-08-2010
marga28
Nu este medic/terapeut
marga28
buna ziua am o problema cu copilasul meu si nimeni nu imi exlica ce este si cum se trateaza. am observat cam de 2 saptamanii o umflatura in spatele urechii stangi nedureroasa nu a facut febra si nimeni nu stie de unde e. am fost cu el la dermatolog a spus ca este poliadenopatie si m-a trimis la pediatrie acolo au spus ca are puroi la amigdalite am fost cu el la orl si au spus ca e sanatos, am fost la medicul de familie si nu are puroi mi-a facut trimitere la hematologie dar numai sapt viitoare este doctor. mentionez ca am facut analize la sange si are o mica infectie. atata arata analizele VA ROG DIN SUFLET AJUTATI-MA
4 comentarii
0
20-08-2010, ora 09:02
marga28
Nu este medic/terapeut
marga28
va rog ajutatima
0
25-08-2010, ora 19:15
Adina89
Nu este medic/terapeut
Adina89
Te-as ajuta cu mare placere dar nu am auzit de asa ceva inca:( asteapta sa vina doctorul de la hematologie si sa vezi ce iti spune., dar nu cred ca trebuie sa te ingrijorezi asa tare daca ai fost la orl si a spus ca e sanatos..sanatate multa
0
03-10-2010, ora 18:41
dydyka22
Nu este medic/terapeut
dydyka22
incearca si alt dr orl afla inca o parere
0
09-11-2010, ora 13:43
myreille
Nu este medic/terapeut
myreille
Posibil sa fie de la amigadale, fetitei mele i-a umflat partea de la ureche in jos =, nu a avut nici macar febra, durere, absolut nimic. Pana la urma s-a dovedit a fi amigdalele de vina. Mergeti la mai multi medici.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: