câteodată am stării de greață iar când ragai simt o durere in spate la fel și in stomac | Forumul Medical ROmedic

câteodată am stării de greață iar când ragai simt o durere in spate la fel și in stomac

21-06-2018
Bobo23
Nu este medic/terapeut
Bobo23
Deci in urma analizelor sange/scaun reiese ca nu am nimic la stomac și ca sunt ok... problema este următoarea.. câteodată am stării de greață iar când ragai simt o durere in spate la fel și in stomac sa zic... in ultima perioada am citit tot felul de chestii pe internet și am dat și de cancer la stomac... este posibil da ai cancer la stomac la 27 de ani chiar dacă analizele de scaun sange sunt bune? M-au programat la o endoscopie sau ceva de genul dar culmea m-au programat in Septembrie pe 15 zicând ca nu sunt grav... eu sunt acum in Anglia... pe 12 luna care vine plec in România sa-mi fac din nou analize... câteodată ma arde stomacul/ma înțeapă/ iar când ragai simt o durere in spate și in stomac... plus de asta am mai pierdut ei 2 kg in ultimul timp... am o teama exagerata ca a-și avea cancer iar din cauza asta nici noaptea nu pot dormi... nu ma odihnesc cum trebuie mie frica sa manac câteodată.. un răspuns mi-ar fi de ajutor dacă știe cineva... scaunul meu câteodată e galben/ maro.. nici gros nici diaree... iau și tratament cu omeprazol 20 mg și ranitidina 150.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: