O posibila sarcina sau nu?

07-03-2013
dulcika83
Nu este medic/terapeut
dulcika83
Buna ziua!
As vrea sa va adresez o intrebare- dupa o intarziere de cca 6 zile, pe data de 25 feb 2013 am avut prima zi de menstruatie care a durat doar 2 zile(culoare si abundenta normale). In seara de 3 martie am avut contact neprotejat cu iubitul meu-care ar fi sansele sa raman insarcinata?Data urmatorului ciclu ar trebui sa fie undeva prin 22-23 martie.
Mentionez ca am 29 de ani si-mi doresc foarte mult un copilas


Va multumesc pentru timpul acordat si va doresc o zi minunata!
1 comentarii
0
07-03-2013, ora 19:40
magdda
Nu este medic/terapeut
magdda
buna am 19 ani, am si eu nevoie de un raspuns. mia intarziat ciclul menstrual 15 zile. trebuia sa imi vina pe 20 februarie. am avut contacte sexuale neprotejate (fara ejaculare in mine) pe 2 pe 11 si pe 16 februarie. am facut 2 teste de sarcina, pe 28 si azi pe 7 februarie ambele negative. sani ii am usor unflati si ma dor. ar fi vorba si de o raceala cred ca nu prea mam ingrijit, dar pot fii si insarcinata ???? simptome nu am dar sunt foarte stresata. sau trebuie sa imi apara. va rog frumos ajutatima
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •