o problema genitala!

09-08-2010
doralina
Nu este medic/terapeut
doralina
Buna seara !

Am si eu o problema de ceva vreme si m-am gandit sa scriu sa cer si eu un sfat!
Acum vreo doua saptamani am inceput sa am am mancarimi in zona genitala (am si o scurgere mai veche dar niciodata insotita de mancarimi si nici nu si-a schimbat culoarea sau mirosul), la inceput nu le-am dat atentie prea mare dar totusi am folosit o crema Clotrimazol in speranta ca se vor atenua, nu am apucat saptmana de tratament deoarece la mai putin de o saptamana mi-a venit menstruatia si am intrerupt in toata perioada menstruatiei dar in toata aceasta perioada nu am mai avut acele mancarimi iar dupa menstruatie sa constat ca iar au aparut acele mancarimi care nu-mi dau pace nu stiu cum ma pot abtine sa nu am scarpin dar incerc din rasputeri iar in zona genitala nu se vede nimic nici bubite sau sa fie prea rosie aparent este normal daca nu ar fi aceste mancarimi si parca ma si ustura cand ma spal, poate sa-mi dea cineva un sfat, mentiionez ca iar am inceput sa-mi dau cu Clotrimazol, sa vad ce o ies pana acum nu ma-m mai confruntat cu asa ceva !Astept un raspuns, va multumesc anticipat!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.