o problema mai veche fara rezolvare.

27-04-2012
Danyela75
Nu este medic/terapeut
Danyela75
de la virsta de 10 ani, mentionez ca am37 de ani, ma confrunt cu ceva ce nici medicii la care am fost nu inteleg sau m-au pasat de la unul la altul.am urmatoarele simtome.
prima data imi apar niste luminite in ambii ochi, la un interval de 2-3 minute nu mai va in sensul ca vad o lumina ca i cum m-as fi uitat in soare.este o lumina care parca mi se pune pe ochi.
imi amorteste buza de jos apoi limba si nu mai pot vorbi sau ma bilbii.miina stinga imi amoarte si ea.cind aceste simptome imi apar sunt obligata sa dorm cel putin o jumatate de ora.cind ma trezesc ma lupt cu o stare de voma si o durere cumplita de cap.durerea persista cam 2 zile.durerea este crincena simt ca imi plesneste capul si abia deschid ochii.am fost la doctori..ginecolog ca am chisturi, nu aveam, la psihiatru care mi-a dat numai somnifere de nu mai putea merge de somn, apoi la unul care mi-a dat vitamine.nu stiu ce este.in general aceste simptome imi apar, dupa cum am urmarit numai dupa perioade de stres intens.chiar acum citeva zile cind m-am trezit am avut asa ceva.si acum am durere de cap si stare de voma.as dori un sfat, unde sa merg pentru ca deja imi este teama de aceste simptome.multumesc mult!
1 comentarii
0
27-04-2012, ora 23:06
Dr. Adam Span
Ortopedie si traumatologie, Koblenz
Dr. Adam Span
eu as merge la un neurolog care se ocupa cu epilepsie sau migrene. poate un RMN a creierului nu ar strica, sau un EEG in plina criza
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.